Literki szyte ręcznie - Pracownia Gniazdko

Zapraszamy serdecznie do nowej wersji naszej strony: www.literki-szyte.pl !

- Pracownia Gniazdko -

www.literki-szyte.pl (nowa wersja strony)

Litery szyte, wykonane ręcznie.


Literki szyte to wspaniały pomysł na urządzenie pokoju lub kącika dziecięcego, również piękny prezent z okazji chrzcin, pierwszych odwiedzin po narodzinach dziecka, baby shower i wielu innych okazji. Każdy napis i każda ozdoba powstaje na indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy litery i ozdoby szyte wykonane ręcznie w najwyższej jakości. Literki mogą tworzyć imię dziecka lub inne wybrane słowo. Wysokość prezentowanych literek to 17 cm (literki materiałowe, bawełniane, 3d, handmade).

W zestawie otrzymujesz:

- Literki szyte z bawełny z wstążkami, wykonane ręcznie,
- Trzy ozdoby szyte gratis (do wyboru serce, gwiazdka lub ptaszek),
- Długą tasiemkę do powieszenia literek gratis,
- Bilecik z ręcznie wypisaną dedykacją,
- Całość starannie zapakowana w przezroczystą folię prezentową.

Do każdego napisu (zakup poprzez naszą stronę) dodajemy trzy ozdoby GRATIS, jest to do wyboru serce, gwiazdka lub ptaszek oraz długą tasiemkę do powieszenia literek (można na niej zawiązać wstążeczki wszyte w literki). Cena jednej literki to 12,90 zł. Każda literka posiada wszyte wstążeczki umożliwiające zawieszenie lub przymocowanie napisu w dowolnym miejscu, np. na ścianie, łóżeczku lub ozdobnym sznurku. Kolor wstążek dopasowany jest do koloru materiałów tworzących napis. Przykładowe napisy i ozdoby prezentujemy na zdjęciach poniżej. Zapraszamy serdecznie!

Jakość wykonania

Nasze literki i ozdoby to najwyższa jakość wykonania. Jako jedna z nielicznych pracowni prezentujemy zdjęcia naszych literek i ozdób w bardzo dużym powiększeniu, z doskonale widocznymi detalami. Nasze wyroby charakteryzuje również (także widoczne na zdjęciach) profesjonalne równomierne wypełnienie wkładem poduszkowym.

Wszystkie literki i ozdoby wykonujemy z najwyższej jakości polskich materiałów bawełnianych (norma bezpieczeństwa OEKO-TEX® Standard 100) oraz z miękkiego i sprężystego wkładu poduszkowego. Zastosowany wkład posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Wstążki wykonane są z satyny poliestrowej, a po przycięciu zostają zabezpieczone przed strzępieniem.

Docelowy kształt literek powstaje z własnych szablonów autorskich, powstałych we współpracy z profesjonalnym plastykiem. Tym samym gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

Pracownia / O nas

Nasza pracowania działa w ramach zarejestrowanej działalności gospodarczej (NIP: 698 15 60 953). Jesteśmy firmą rodzinną, w obrębie której realizujemy nasze pasje i zainteresowania. Do każdego zamówienia i przesyłki dodajemy paragon fiskalny stanowiący dowód zakupu, ponosimy przy tym wszystkie należne opłaty i podatki. O jakości naszej pracy świadczą dziesiątki pozytywnych opinii jakie otrzymujemy od początku funkcjonowania pracowni.

Jak zamawiać

Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio na nasz e-mail. Aby zamówić wykonanie napisu z imieniem dziecka prosimy o:

- wybór kroju czcionki z prezentowanych na zdjęciach poniżej (I lub II),
- wskazanie materiałów dla każdej z literek wg wzornika dostępnego poniżej lub tutaj,
- wybór gratisu (serce, gwiazdka lub ptaszek) oraz materiału dla niego,
- podanie adresu dostawy oraz numeru telefonu dla kuriera.

Po otrzymaniu powyższych informacji prześlemy na Państwa e-mail wiadomość z podsumowaniem zamówienia i pozostałymi informacjami niezbędnymi do złożenia zamówienia. Opcje i koszt dostawy: Kurier InPost - 15zł, Paczka Poczt Polska (kurier) - 17zł, Paczkomat InPost - 12,70zł, Pobranie Kurier InPost - 18zł, Pobranie Paczka24 - 20zł. Oczywiście chętnie odpowiemy na wszystkie pytania jeszcze przed zamówieniem.

W razie potrzeby możemy zaproponować zestaw kilku wizualizacji materiałowych do wyboru, na przykład na podstawie preferowanej przez Państwa kolorystyki. W takim przypadku prosimy o kontakt jeszcze przed dokonaniem zamówienia. Wykonujemy także dodatkowe, widoczne na zdjęciach, ozdoby jak serca, gwiazdki, ptaszki (7,80zł), słoniki (17zł) oraz girlandy (9 proporczyków, 39zł).

Aby zamówić wykonanie napisu lub ozdób prosimy o wiadomość na e-mail gniazdko@literki-szyte.pl.

Opakowanie, termin i przesyłka

Nie oszczędzamy na jakości opakowania! Każdy napis zostaje starannie i podwójnie zapakowany: w przeźroczystą folię prezentową oraz metką z ręcznie wypisaną dedykacją imienną, a na potrzeby przesyłki w fabrycznie nową dużą kopertę bąbelkową K20 lub pudełko kartonowe z folią bąbelkową.

Czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie, zazwyczaj nie przekracza on 5 - 7 dni roboczych liczonych od zaksięgowania wpłaty oraz przesłania nam wszystkich niezbędnych informacji do wykonania i przesłania literek i ozdób. Jeśli zamówienie powinno być wykonane szybciej, np. na określoną okazję bardzo prosimy o wyraźne zaznaczenie takiej informacji.


Zapraszamy serdecznie!

Krój czcionki I
Literki szyte - Ola
Ola
Kuba


Ala
Literki szyte bawełniane MAYA

Literki szyte materiałowe MIŁOSZliterki_szyte_2L_Jolka.jpg
Literki materiałowe GNIEWKO
Literki szyte 3d MarysiaLiterki szyte materiałowe 3d MAJAliterki_szyte_2L_Bartus1.jpgMaja

Maja

Literki szyte bawełniane OLIWIA
Filip

Filip - literki szyte
Literki szyte ADA
literki_szyte_2L_Filip3.jpg
Berenika - literki szyte
Literki szyte BERENIKA

Literki szyte ADAS
Ala

Ola - literki szyte
Ola - literki szyte


Lenka - literki szyte
Lenka


Julka II

Agatka
Tymek

Jaś
Hania
Junior - literki szyteLiterki szyte bawełniane MARTYNKAKubuś
literki_szyte_2L_Alicja.jpg
Literki szyte materiałowe JULIANliterki_szyte_Zuzia.jpg


Literki szyte E & M

Literki materiałowe JASIU
Literki szyte EMILKA
Literki 3d OLEK
Literki szyte materiałowe 3d LENKA i FranekKrój czcionki II
Lila

Adas

literki_szyte_2L_Julka.jpg
literki_szyte_2L_Leos.jpg
Ula
Maks
literki_szyte_2L_Emilka.jpg
literki_szyte_2L_Igus.jpg
Pola

literki_szyte_2L_Werka.jpg
literki_szyte_2L_Nikola1.jpgAby zamówić wykonanie napisu prosimy o wybór kroju czcionki (I lub II) oraz wskazanie preferowanej kolorystki lub konkretnych materiałów:

materialy_Gniazdko.jpg

Zamówienia i pytania prosimy kierować na e-mail gniazdko@literki-szyte.pl lub pracownia.gniazdko@gmail.comKontakt możliwy jest także poprzez nasz oficjalny profil w serwisie społecznościowym Facebook:


Literki-Szyte_Facebook.png

Zapraszamy serdecznie!tani cms